Hotel Kristl

ubytovanie Pardubice
 

** Hotel Kristl / ubytovanie Pardubice

Hotel Pardubice Kristl

Hotel Kristl Pardubice ** to je ponuka kvalitného a lacného ubytovania v pokojnom mieste neďaleko centra mesta Pardubíc.

Pardubice ubytovanie
Celková ubytovacia kapacita hotela Kristl v Pardubiciach je 48 lôžok a 5 prísteliek. Každá izba má vlastné WC, sprchu, TV a WiFi pripojenie zdarma. Rodiny s deťmi môžu využiť dve prepojené izby.

Hotel Kristl stravovanie
K ubytovaniu je v hoteli možné objednať za príplatok raňajky. Zabezpečenie obedov a večerí priamo v hoteli Kristl Pardubice alebo v blízkej kaviarni Európa.

Hotel Kristl služby
Parkovanie pri hoteli je zdarma. Prevádzková doba recepcie: pondelok - piatok 7:00 - 20:00 hod. Hotel Kristl sa nachádza v pokojnej zelenej zóne neďaleko centra Pardubíc v areáli veterinárnej kliniky.

Ubytovanie v hoteli Kristl v Pardubiciach je vhodné pre skupiny i jednotlivcov. Vzhľadom k malej vzdialenosti od plaveckého areálu Aquacentrum Pardubice a atletického štadiónu ho často využívajú športové kluby. Hotel Kristl sa nachádza 500 m od Krajské nemocnice Pardubice.

Hotel Kristla Príjazdové možnosti
K hotelu Kristla v Pardubiciach sa ľahko dostanete autom alebo z vlakovej a autobusovej stanice, ktoré sú v Pardubiciach hneď vedľa seba, trolejbusmi č.2 a autobusom č.12 je zastávka MHD priamo pri areáli veterinárnej kliniky pred viaduktom ku krajskej nemocnici.

Dovolenka v Pardubiciach ubytovanie hotel Kristl
Mesto Pardubice leží vo východnej časti Polabí, na sútoku rieky Labe a Chrudimky. Historické centrum mesta je od roku 1964 Mestskou pamiatkovou rezerváciou, ktoré zdobia renesančné námestie, malebné uličky a dominanta Pardubíc Zelená brána. K významným pamiatkam patrí Pardubický zámok, historicky cenná je budova Winternitzových mlynov od Jozefa Gočára z r 1911. Pardubice sú od 16. storočia preslávené perníkom a od roku 1874 sa v Pardubiciach koná každý rok na jeseň Veľká Pardubická - najväčší dostih v Európe.

Hotel Pardubice Kristl - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Pardubice Kristl - hotel má reštauráciuHotel Pardubice Kristl - možnosť pripojenia na internetHotel Pardubice Kristl - Iybz sú vybavené televízoromHotel Pardubice Kristl - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Pardubice Kristl - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: